آخرین اخبار : 

آلفای ذهنی استاد حسین احمدی

به نام آبی ترین آبی ها که مایع قرمز حیات بخش را به ما هدیه کرده

با سلام خدمت دوستان گلو نازنینم  میخام براتون درباره ی کسی بگم که با کمک استاد حسین احمدی تونست با معدل 11 در دانشگاه سراسری ساری  در رشته ی دندان پزشکی قبول شده !؟

باورتون میشه با معدل 11 باور کنید وقتی این مطلبو  تو‌ مجله ی خانواده479انقد به خودم امیدوار شده بودم که گفتم امسال رتبه اول کنکورم

البته خواستن توانستن است

ببخشید با حرفام سرتونو درد اوردم حالا میخام براتون از نوشته های مجله بهتو بگم راستشو بخاید منم اهل خوندنو اینا علاقه ای ندارم ولی بهتون پیشناهاد میکنم این مطلبو بخونید

چگونه با معدل11 دانشجوی دندانپزشکی سراسری ساری شدم؟

مغز شما هنگامی رشد میکند که از ان استفاده کنید.میگویند که یک ادم تنها در حدود 6 درصد از نعمت توانایی هی مغز خود استفاده می کند و افراد بزرگی مثل تنها در حدود 10 درصد از توانای های مغز خود استفاده کرده اند.این همان جمله ای بود که زندگی من رو تغییر داد!

اولین بار در کنکور سال 90 رتبه ام انقدر بد بود که حتی که حتی نمیتوانستم فوق دیپلم هم قبول شم

من رتبه ی 130 هزار را کسب کردم اما ارزوی من قبولی در دکترای دندان پزشکی روزانه ی ساری بود و با این نتیجه نمی توانستم به ارزوم برسم

تا این که به لطف خداوند از طریق یکی از دوستانم که دانشگاه تهران قبول شده بود با /آلفای ذهنی / تصویری و صوتی استاد احمدی اشنا شدم و با گوش کردن به سی دی های صوتی استاد احمدی تفکرم نسبت به خودم تغییر کرد و کم کم  کابوس های شبانه ام کم تر شد و هر چه جلو تر میرفتم  بهترو بهتر شدم تا این که با استاد احمدی تماس گرفتم و او مرا به دکتر دادگستری معرفی کرد .

اوایل بهمن ماه 91 دشهر ساری با دکتر فرخ دادگستری تماس گرفتم.با تجربه ی  رتبه های برتری که در سال های اخیر تربیت کرده بودند یک برنامه ی بسیار قوی به من داد و با صحبت های مشاوره ای و افکار مثبتی که به من میدادند کارم را از نو اغاز کردم. بسیاری از دوستانم در ان زمان دانشجو بودند و این باعث میشد که من افکار پریشانی داشته باشم.

در ازمون های سنجش به سفارش دکتر ثبت نام کردم .ازمون اسفند ماه سنجش برای همه غیر قابل باور  بود یک اتفاق جالب افتاده بود که همه را شوکه کرد.

من در عرض یک ماه ترازم 2500 تا پیشرفت کرده بود د این باعث شد تا نیروی خیلی خوبی بگیرم و ادامه ی کارم را خیلی قویتر انجام دهم.

من انقدر امیدوار شده بودم که فقط هفته ی روزی 10 ساعت مطالعه داشتم و در هفته ی بعد ساعت مطالعه خودمرو به 13 ساعت رسوندم.

من به این باور رسیدم که کنکور را نمیتوان به دست کسانی سپرد که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند و فقط ادعا میکنند.

بلکه باید به دست کسانی سپرد که  در کارنامه شان کسانی را داشته باشند که داوطلبی را بدون بالا بودن معدل یا سطح علمی رتبه ی برتر کنکور نموده ان.

که استاد احمدی و دکتر دادگستری این کار را قبلا انجام داده بودند مثلا استاد احمدی لعل روشن را با معدل 14 پزشکی دانشگاه تهران برده بود و مصیب رفیعی پور را با معدل پایین و از شهر محروم پل دختر  به پزشکی  اهواز رسانده بود.

12 فروردین بود که حضور استاد رسیدم.من انقدر مشتاق دیدار استاد بئدم که حتی نمی خواستم یک روز را هم از دست بدهم .

اما خیلی ها بودند که میخاستند من استاد را نبینم .

چرا که ان ها افرادی بودند که واقعیت ؟(خواستن.توانستن است) را باور نداشتند اما من در نهایت من تصمیم خود را گرفته بودم و میخواستم به دندان پزشکی برسم.

تقریبا تمامی ضعف هایم را در دوروسی که کسی نتوانسته بود کمک کند برطرف کردم.

دکتر دی وی دی های را برای من کارشناسی کردند که من در عرض یک ماه توانستم با ان دی وی دی ها تراز خودم را در ازمون های ازمایشی خیلی بالا ببرم.

بعد از اینکه استاد احمدی تکنیک ها را در اختیار من قرار دادند من برای ازمون های جامع اماده شدم.

من در ازمون جامع فروردین ماه با درصدهای که اوردم پتانسیل این که بتوانم با این دی وی دی ها درصدهای خود را در بعضی دروس به 100 برسانم در خودم دیده بودم .

 من  یک تلاش شیرینی در 6 ماه انجام دادم که این کار باعث شد اکنون به ارزویم یا بهتر است بگویم هدفم که دندانپزشکی بئد برسم و این را مدیون خداوند پدر مادرم و مخصوصا مشاور عزیزم استلد حسین احمدی هستم.

من با کمک مشاورم به همه نشان دادم که با شرایط بسیار سختی که من در این دوران داشتم اما چون راه درست مطالعه برای کنکور را اموختم توانستم غیر ممکن را ب ممکن  تبدیل کنم و به ارزوی خودم به دکترای دندان پزشکی سراسری ساری برسم .

با تشکر میلاد علی نیا از ساری

خوب بچه ها نظرتون چی ؟شمام میتونین انقد خودتونو باور کنید شاید بتونید ولی استاد احمدی این جادرو برامون صاف کرده.!

برای هرگونه مشاوره تحصیلی وخرید محصولات با شماره 09121009806 تماس بگیرید.

, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس