آخرین اخبار : 

دین و زندگی ، هم برای دنیا هم برای آخرت!!!

بیشتر سوالات دین و زندگی در کنکور سراسری از آیات و احادیث و مفاهیم مربوط به آن ها طراحی می شود، پس برای موفقیت در این درس باید با اندازه کافی روی این مباحث تمرکز داشته باشیم. هر درس از کتاب های دین و زندگی با یک مقدمه کوتاه شروع میشود که در اکثر آن ها سوالی مطرح می شود که قالب کلی آن درس در واقع پاسخ دادن به آن سوال است! همه ی مفاهیم و پیام های اصلی آیات ابتدای درس، در متن همان درس مورد بررسی قرار می گیرد و تنها کار داوطلبان کنکور این است که بین آن مفاهیم ارتباط برقرار کند و آن ها را به خاطر بسپارد. در پایان بعضی از درس ها بخشی به نام اندیشه و تحقیق داریم که در سال های اخیر تست هایی را به خود اختصاص داده اند و سوالاتی را مطرح می کنند که  عموما خارج از کتاب درسی است ، پس حواستان به آن ها باشد…..

بهترین منبع برای دین و زندگی کتب درسی است که باید به دقت مطالعه و مرور شود. البته اگر در فهمیدن معانی و پیام آیات دچار مشکل هستید می توانید در کنار کتب درسی از کتب کمک آموزشی هم استفاده کنید، در این کتاب ها اندیشه و تحقیق نیز پاسخ داده شده اند….

زیاد فرقی نمی کند که شما کدام یک از این کتب کمک آموزشی را انتخاب می کنید اما پیشنهاد بنده یکی از کتب گاج، خیلی سبز، مهر و ماه و….. است. بررسی تست های سال های قبل در هر 5 گروه آزمایشی در کنکور داخل و خارج کشور نیز کمک شایانی به شما خواهد کرد.

در پایان بایستی خدمت دوستان کنکوری عرض کنم که، درست است این درس یکی از آسان ترین کتب کنکور محسوب می شود او مطمئن باشید که اگر به اندازه کافی به این درس توجه نکنید و مرور و تست زنی آن را به طور کامل انجام ندهید، نمی توانید درصد خوبی را در آن کسب کنید…..

 

مهندس حسین بنائی

09121961884

 

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تـــمـاس