آخرین اخبار : 

تکنیک آلفای ذهنی استاد حسین احمدی

images

به نام کسی که آنقدر مارا دوست دارد که از روح خود در ما دمید.

سلام بر دوستای گلو نازنینم حالتون خوبه ایشالاه که خوبو خوشو سر حال باشید، امروز میخوام براتون درباره ی (آلفای ذهنی) «استاد احمدی» صحبت کنم ،روشی که زندگی خیلیارو تغییر داد، کسایی که حتی فکر نمیکردن به دانشگاه برن در دانشگاه سراسری و ،در اون رشته ای که دلشون میخاس تو جایی که میخاستن قبول شدند نمیخام با حرفام سرتونو درد بیارم و وقت با ارزشتونو بگیرم خودتون که اهمیّت وقتو میدونید بهتر از من البته!به قول معروف:(هر چیزی قابل برگشت الا، وقت).

«آلفای ذهنی اصل و یادگیری بدون فراموشی»

با توجه به این که آلفای ذهنی روش یادگیری بدون فراموشی، اثرات فوق العاده ای داشته استو هزاران نفر در طول 9 سال اخیر از تأثیرات مثبت آنها بهره مند شده اند اخیراً بعضی از افراد سودجو با سوءاستفاده از کلمات«یادگیری بدون فراموشی »یا«آلفای ذهنی»سعی در جذب دانش آموزان و داوطلبان کنکور نموده اند که تماس های شما عزیزان،مرا برآن داشت که دوباره توصیه کنم :«هرگونه استفاده از آلفای ذهنی تقلبی باعث تأیید اینجانب نمیباشد و مشکلات احتمالی به عهده ی خودتان می باشد پس قبل از خرید یا استفاده ی از آلفای ذهنی اصیل با خودم تماس بگیرید».

 «ذهن و تحصیل»

آیا شما برای ایجاد تمرکز در زمان امتحانات دچار مشکل هستید؟ آیا در طول زمان تحصیل یا امتحانات با کمبود اعتماد به نفس مواجه می شوید؟آیا در امتحاناتو کنکور مهم دچار اضطراب و استرس میشوید؟

آیا به دنبال راهی برای بهتر کردن وضع تحصیل خود هستید؟آیا به دنبال کسب رتبه های برتر کنکور هستید؟و ده ها سؤال دیگر.

اگر پاسخ شما به هر یک از این سؤالاتی که مطرح نمودیم«بلی» است،لازم است که از روش آلفای ذهنی برای کسب موفقّیت های تحصیلی استفاده نمایید.

در طول چند سال اخیر، آلفای ذهنی به نحوه چشمگیر مورد توجه دانش آموزان،دانشجویان،والدین و حتی صداوسیما قرار گرفته است و بیش از ده ها برنامه توسط اینجانب واستاد آرام در شبکه آموزش و رادیو جوان اجرا گردیده است.

اما هنوز هم آلفای ذهنی برای بسیار از افراد جامعه که به دنبال متخصصان علوم ذهنی می باشند،ناشناخته است.

«آلفای ذهنی تنها تکنیک علمی برای رفع موانع ذهنی»

اغلب،وقتی از من می پرسند که آلفای ذهنی چیست،در واقع منظور آن ها این است که فایده ای آلفای ذهنی چیست و برای ماچه سودی دارد ؟

 آلفای ذهنی موقعیت خاصی از مغز است که در آن فرکانس امواج مغزی کاهش می یابد و به هشت تا دوازده سیکل در ثانیه می رسد،در این حالت،فرد به تمرکز فوق العاده ای دست می یابد و قادر خواهد بود به موضوع مورد علاقه اش فکر کند و از هجوم افکار مزاحم رهایی یابد،پس از کشف امواج آلفا در سال 1908 میلادی توسط  روانشناس معروف«هانس برگر» تا کنون هزاران دانشمند به مطالعه امواج مغزی پرداخته اند که در این زمینه اطلاعات با ارزشی جمع آوری شده است،دانشمندان فهمیده اند که هر زمان فردی تحت تأثیر عصبانیت،ترس،استرس شدید و دلهره قرار بگیرد،امواج آلفا در مغز کاهش می یابد و تقریباًبه صفر میرسد و در این حالت قدرت سیستم ایمنی بدن کاهش میابد و راندمان مغز به شدّت کاهش میابد ،بنابر این فرو رفتن به موقعیت آلفای ذهنی به معنای افزایش موج آلفا در مغز و از بین رفتن نگرانی و در نتیجه افزایش ایمنی جسمیو روحی افراد است ،که به نفع هرکس در هر موقعیت سنی ،شغلی و تحصیلی است.

طی سال های گذشته در ایران درباره ی شیوه های کنترل استرس امتحان،سخن و انتقاد بسیار رفته است و در رساله های دانشگاهی و نیز گزارش های پژوهشی توصیه های متعددی ارایه شده است،با این همه،غول کنکور و نظام امتحان و ارزشیابی،همچنان بر سر دانش آموزان و داوطلبان کنکور سایه افکنده است،با توجه به تأثیر معدل در کنکور،اخیراً استرس آزمون های نهایی نیز به استرس امتحانات چهار گزینه یی افزوده شده است و علاوه بر این،اضطراب آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه در مقاطع راهنمایی،دبیرستان و المپاد،دانش آموزان و اولیای آن ها را سخت نگران کرده است.

در این میان تکنیک آلفای ذهنی به عنوان آموزش ایمن سازی در مقابل استرس برای اولین بار در ایران توسط استاد آرام(روانشناس)و اینجانب(استاد حسین احمدی) در سال 1381 به شماره 5213/5 مجوز انتشار گرفت،پس از سال ها تدریس و آزمایش این روش بر روی هزاران دانش آموز،دانشجو و ورزشکار،این روش تأییدیه عملی خود را کسب نمود و در تاریخ 84/5/11 به شماره مجوز 43692 به نام استاد حسین احمدی به صورت انحصاری ثبت گردید،تا راه هرگونه سوءاستفاده از این محصول توسط سودجویان گرفته شود.

«آلفای ذهنی»

جالب است که بدانید در سال 1986 دکتر «جیمزوی هارت» که یک محقق در زمینه ی مغز و امواج مغزی است آلفای ذهنی را آموزش داده است و نتایج فوق العاده یی به دست آورده است،ایشان در یک دوره آموزش هفت روزه متوجه شد افرادی که کاست های آلفای ذهنی را گوش می دهند از لحاظ ذهنی تغییراتی همانند تغییراتی است که یک فرد پس از سال های سال ها مراقبه به دست می آورد،او همچنان فهمید اشخاصی که تکنیک 24 روزه ی آلفای ذهنی را فرا گرفته اند  هر لحظه می توانند همانند یک استاد علوم ذهنی اضطراب خود را کنترل کنند،در ایران کتاب وسی دی های آلفای ذهنی  براساس یک تمرین بیست و چهار روزه استوار است که این تمرینات هم به چهار قسمت شش روزه تقسیم شده است.

در شش روز اول شخص می آموزد که چگونه وارد آلفای ذهنی شود،سپس در شش روز دوم با افزایش قدرت هوشیاری مضاعف به خلاقیت و قدرت نوآوری خود کمک می کند.

سپس در شش روز سوم فرد می تواند با استفاده از فرو رفتن سریع به سطح امواج آلفا،در هر زمان کنترل محیط ها و موقعیت های استرس زا (مخصوصاً جلسات امتحان)را به دست بگیرید و در شش روز آخر ،یاد گیری بدون فراموشی ،تقویت حافظه،تعادل نیمکره ی چپ و راست مغز،یادگاری در حال خواب آلفا،تمرین و آموزش داده می شود.

«اثرات بیست و چهار روزه تمرین آلفای ذهنی»:

باید بدانید که در پایان تمرین های بیست و چهار روزه،هر فرد می توان با توجه به نیازهای شخصی خود با تمیرانات ویژه یی که ادامه خواهد داد به هر یک از موارد زیر دست پیدا کند:

1_هوشیاری مضاعف،خلاقیت،نوآوری و افزایش تمرکزفکر

2_افزایش قدرت یادگیری مخصوصاً در دوروس ریاضیات و فیزیک که با استفاده از افزایش امواج آلفا در نیمکره ی چپ مغز اتفاق می افتد (در گذشته تصور می شد که نبوغ مربوط به یک نیمکره است ولیکن در جدیدترین تحقیقات اثبات شده است تعادل دو نیمکره باعث نبوغ است مثلاً راز نبوغ انیشتین را در استفاده از امواج آلفای نیمکره ی راست مغز وی ذکر کرده اند که این نیز خود بسیار جالب است زیرا در مغرب زمین،افراد ذاتاً نیمکره چپ فعالی دارند و اگر نیمکره ی راست را که مربوط به تخیل و موسیقی می باشد فعال کنند نبوغ اتفاق می افتد،ولی در مشرق زمین و ایران که مردم ذاتاً نیمکره راست فعالی دارند باید نیمکره ی چپ را که مربوط به ریاضیات،فیزیک،تجزیه و تحلیل و آلفای ذهنی می باشد تقویت نمایند.

 

 

 

 

 

 

برای هرگونه مشاوره رایگان تلفنی با

شماره.09121965702

خوب بچه ها لطفاً نظر بدید که چی دوست دارید تا هم بتونم بهتون بیشتر کمک کنم هم اشکالات و کم تر کنم اگه نظر ندید من چه جوری بفهمم شما چی دوست دارید لطفاً سواُلاتتونرو هم بهم بگید ازتون خاهش میکن نظر بدید امیدوارم این حرفا روتون تأثیر گذار باشه میخام ی رازیو براتون آشکار کنم تا زندگیتونو متحول کنه من که با این جمله دنیام عوض شد

 

حضرت علی(ع) میفرمایند:ای انسان اگر حاکم عقل خود نباشی،محکوم دیگران هستی

 

, , , , ,

 1. ناصر گفت:

  سلام امسال برا ارشد امتحان دادم با وجود رتبه های تک رقمی در ازمونهای مدرسان شریف رتبم شد 50 حقوق نتونستم قبول شم….اما فرد دیگهای با رتبه دو رقمی 11 شد….الان مجدد دارم میخونم  کمکم کنید چیکارکنم امیدم بعد خدا شمایین…عدالت اموزشی هم که نیست واسه شهرستانا همه چی برا تهرانه…هیشکی نیس کمکم کنه موندم چکار کنم …احساس میکنم ایندم در خطره…کمکم کنید….با تشکر

 2. niloofar گفت:

  salam be ostade bozorg aghaye ahmadiye aziz va arz khaste nabashid, ..ostad man az mehr hameye dvd ha ro motaleE kardam faghat nemidonam in 2mahe akharo chetor bayad dars bekhonam ta mataleb faramosh nashe lotfan komakam konid mamnon.

 3. saeid گفت:

  سلام میخواستم ببینم چه جوری میتونم مجموعه ی الفای ذهنی تونو دریافت کنم تورو خدا راهنماییم کنیید

 4. فاطمه گفت:

  لطفا به من کمک کنید با معدل کم

 5. شیوا گفت:

  با سلام من دانش اموزی هستم که امسال با معدل 20 به اول دبیرستان می روم می خواستم بدانم که از چه زمانی باید برای کنکور اماده شوم؟ ایا لازم است الفای ذهنی را الان تهیه کنم؟ زمان تهیه ی الفای ذهنی و دی وی دی ها چه زمانی است؟ من تمامی برنامه های تلویزیونی و رادیویی کنکور اسان است درس خواندن اسان است ازمون برتر و انتشارات گیلنا را با علاقه و اشتیاق تماشا میکنم . من از چه زمانی باید با مشاوره و برنامه ریزی خوب و حرفه ای درس بخوانم ؟ من اهداف بسیار بزرگی دارم و می خواهم معدل 20 را در تمام دبیرستان حفظ کنم و با پایه ای قوی پیش بروم رتبه برتر کنکور باشم خواهش می کنم راهنمایی ام کنید اگر لازم باشد من همه ی منابع را تهیه میکنم . لطفا پاسخ دهید.

 6. اکرم گفت:

  سلام من خودم همیشه سعی میکنم رو ذهنم کنترل داشته باشم ولی مشکل من چیز دیکه ای من میخوام آدم موفقی باشم یه کار خوب برای مردم و کشور م وحتی جهان انجام بدن ولی مشکل اینجاس من به طور کامل نمیتونستم استعدادهامو کشف کنم و اعتماد به نفسم یک کوچولو پاینه…. میشه راهنماییم کنید چطور استعدادامو کشف کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جوابشو اگه میشه به ایمیلم ارسال کنید خیلی ممنون میشم

 7. pv گفت:

  سلام مهندس بنائی
  میشه بگی روش استفاده از آلفای ذهنی استاد آرام چیه ؟؟؟؟من بعد از پایان تمرینهای ۲۴روزه آلفای ذهنی چه جوری خودم آلفا کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تـــمـاس