آخرین اخبار : 

آلفای ذهنی، آلفای ذهنی استاد احمدی، آلفای ذهنی چیست

FILE 19082
 

آلفای ذهنی پیشرفته – آموزش خود هیپنوتیزم پیشرفته

آموزش آلفای ذهنی پیشرفته یا آموزش خود هیپنوتیزم پیشرفته راهی برای نفوذ به ناخودآگاه و برنامه ریزی ناخودآگاه است تا اینکه آنگونه كه دوست داریم ظاهر شویم. مغز انسان در این حالت در وضعیت تلقین پذیری خاص قرار می‌گیرد. ذهن انسان همانند یك كامپیوتر است. این كامپیوتر به طرق مختلف و از طریق محیط برنامه ریزی شده است. كامپیوتر ما از طریق والدین، تلویزیون، معلم و جامعه و … برنامه ریزی شده است و طبیعتاً برنامه‌هایی بر روی آن نصب شده است كه ممكن است ما را آزار دهد و اجازه ندهد به موقعیت دلخواه برسیم و تمام توانایی های خود را در معرض نمایش قرار دهیم.

با فرض اینکه برنامه های اولیه آن کاملا بی عیب بوده اند که اینگونه نبوده ، همانگونه كه ممكن است اطلاعات یك كامپیوتر ویروسی شود، برنامه‌های مغز انسان دچار ویروس و انگل می‌شود. ویروس‌های ذهنی، برنامه‌‌های مخربی هستند كه نه تنها اجازه نمی‌دهد ما به موفقیت دلخواه برسیم بلكه ممكن است ما را دچار بیماریهای جسمی بكند. به همین دلیل بسیاری از بیماریها هم اكنون به نام بیماری‌های روان- تنی شناخته می‌شوند. این بیماریها ریشه در افكار و ذهنیت‌های ما دارند. این ذهنیت‌های غلط بدون اینكه ما بر روی آنها كنترل داشته باشیم از طریق هیپنوتیزمی كه بوسیله تلویزیون، رسانه‌ها، معلم‌ها و والدین و بقیه كسانی كه در برنامه‌ریزی ما نقش دارند وارد سیستم ما شده است و بصورت ویروس‌های مخرب موجب می‌شود كه دچار استرس، نگرانی، خشم، نفرت، حسادت، بیماریهای فیزیكی و روانی بشویم. این ویروسها موجب می‌شوند تا از درصد خیلی كمی از مغز استفاده كنیم. همانطور كه ممكن است هارد كامپیوتری كه دچار ویروس شود بی دلیل كار كند و اشغال باشد مغز و ذهن ما بدون دلیل ممكن است مشغول باشد و بدین طریق یادگیری ما بشدت كاهش می‌یابد. روش مقابله با آن و از بین بردن ویروس‌های ذهنی برای بدن فوق‌العاده سخت و تقریباً غیر ممكن است مثلاً اگر بخواهیم نفرت را از بین ببریم یا ترسی از یك سوسك را از بین ببریم ممكن است برایمان سخت باشد، اما اگر به ناخودآگاه و جایی كه اطلاعات در آن ذخیره می‌شود دست یابی داشته باشیم می‌توانیم هر گونه كه بخواهیم اطلاعات را در ذهن بازسازی كنیم و برنامه‌هایی را كه خودمان دوست داریم در مغز قرار دهیم. وضعیتی كه مغز در حالت تلقین پذیری قرار می‌گیرد وضعیت الفای ذهنی می‌باشد. این روش همان كاری است كه در هیپنوتیزم اتفاق می‌افتد. در حالت هیپنوتیزم هم مغز در حالت آلفا قرار می‌گیرد و امواج مغزی بین 8 الی 12 تقلیل می‌ِیابد. در حالت آلفای ذهنی برنامه ریزی مجدد مغز امكان پذیر است و می‌توانیم اطلاعات را آنگونه كه خودمان دوست داریم و به سودمان است در مغز جایگزین كنیم.

از طریق آلفای ذهنی پیشرفته یا خود هیپنوتیزم پیشرفته می‌توانیم همانند كودك از زندگی لذت ببریم و شاد باشیم. بر بال خیال خود سوار شویم از روی گلها بپریم و زمانی كه باران می‌آید لبریز از عشق می شویم و سر از پا نمی شناسیم. هوا را كه نفس می‌كشیم جان تازه‌ای می یابیم. دوستمان را كه می‌بینیم سر از پا نشناسیم.

آلفای ذهنی پیشرفته یا خود هیپنوتیزم پیشرفته راهی است كه بتوانیم آسیب‌هایی كه بصورت عمدی یا غیر عمدی در كودكی یا نوجوانی یا حتی بزرگسالی بر روی ما پیاده شده است را از بین ببریم. می‌توانیم مشكلات خود را از بین ببریم. با استفاده از الفای ذهنی پیشرفته یا خود هیپنوتیزم می‌توانیم فروشمان را بیشتر كنیم و در مسائل مالی موفقیت بیشتری را كسب كنیم. تسلط بر كار با استفاده از تكنیك‌های ارائه شده كاملاً امكان پذیر است.

با استفاده از تكنیك‌های الفای ذهنی می‌توانیم نفرت را از بین ببریم و خودمان را از آتش خانمانسوز قهر و نفرت پاك كنیم. با استفاده از تكنیك خود هیپنوتیزم پیشرفته می‌توان آرامش عمیق را تجربه كرد و آن را در وجودمان ذخیره كنیم و هر زمانی كه نیاز به آرامش داریم از ذخیره آرامش خود بهره ببریم. آلفای ذهنی كمك می‌كند تا بتوانیم نقشه گنجی را برای خودمان بریزیم و بر روی این نقشه گنج كار كنیم. ما می‌توانیم آرزوها و خواسته‌های خود را در نقشه گنج قرار دهیم و از اینكه طبیعت و خلقت راهی برای رسیدن به خواسته‌هایمان قرار داده است لذت ببریم.

از طریق آلفای ذهنی پیشرفته می‌توانیم به گذشته خود برگردیم و هرگونه تغییری كه لازم است در گذشته خود ایجاد كنیم. می‌توانیم خاطراتی كه ما را ناراحت كرده‌اند را پاك كینم یا اینكه خاطره‌ای را كه دوست داریم و دوست داشتیم برایمان اتفاق بیفتد را در ناخودآگاه خود قرار دهیم و از این خاطره لذت ببریم. از طریق آلفای ذهنی پیشرفته یا خود هیپنوتیزم پیشرفته می‌توانیم شریك زندگی خود را تمام و كمال داشته باشیم و از زندگی مشتركمان لذت بیشتری ببریم. الفای ذهنی پیشرفته می‌تواند تجربه قوی و نیرومندی را از اعتماد بنفس در اختیار ما قرار دهد. تمرین اعتماد به نفس آن توانایی‌های ما را در جهت استفاده بهتر از زندگی، كسب و كار و در هر زمینه‌ای را افزایش می‌دهد.

از طریق آلفای ذهنی پیشرفته می‌توانیم با جهان ارتباط مستقیم برقرار كنیم. می‌توانیم درك جدیدی را از جهان و پدیده‌های آن داشته بایم. از طریق آلفای ذهنی پیشرفته می‌توانیم تنبلی را از بین ببریم و كارهای عقب افتاده خود را جبران كرد تصمیمات قطعی بگیریم و تصمیمات خود را عملی كنیم. از طریق آلفای ذهنی پیشرفته می‌توانیم برروی زیبایی خود كار كنیم. پوست شفاف و زیبا داشته باشیم و از زیبایی خود لذت ببریم. از طریق آلفای ذهنی پیشرفته می‌توان احساسات خود را كنترل كرد. درد را در بدن كنترل كرد و بی‌دردی یا بی‌حسی ایجاد كرد.

از طریق آلفای ذهنی پیشرفته و بكار گیری توان انرژی‌یمان می‌توان پول بیشتری در آوریم و ثروت را به سمت خود بكشیم. از طریق آلفای ذهنی پیشرفته می‌توانیم از حافظه بهتر برخوردار باشیم و هر چیزی كه می‌خوانیم در ذهنمان ذخیره كنیم. از طریق آلفای ذهنی پیشرفته می‌توانیم بر روی وزن كنترل پیدا كنیم. وزن ایده‌ال را بیابم از غذاهایی كه برایمان مشكل زا هستند فاصله بگیریم و غذاهایی كه لازم هستند را با لذت بخوریم.

با استفاده از طریق آلفای ذهنی پیشرفته می‌توانیم موفقیت را تجریه كنیم. ذهنمان را برای موفق شدن برنامه‌ریزی كنیم. مانع‌هایی كه در ذهن جلو موفقیت را می‌گیرند از بین ببریم و تغییر دهیم.

از طریق آلفای ذهنی پیشرفته می‌توانیم ابراز وجود كنیم. از توانایی‌های خود به نحو احسن استفاده كنیم. توانایی‌ها و قدرت‌های درونی را عرضه كنیم و از آنها لذت ببریم. از طریق آلفای ذهنی پیشرفته می‌توانیم سیگار كشیدن را كنترل كنیم و این عادت كه ممكن است برای سلامتی ما مضر باشد را از بین ببریم. از طریق الفای ذهنی پیشرفته می توانیم به شریک زندگی خود عشق بیشتری بورزیم و مانع های درونی که موجب می شود نتوانیم به راحتی احساسات خود را بیان کنیم را از بین ببریم. به طور کلی از طریق آلفای ذهنی پیشرفته یا خود هیپنوتیزم پیشرفته می توانیم همانگونه که دوست داریم و لذت می بریم زندگی کنیم . این حق ما است که از توانایی های خود استفاده کنیم. ای حق ما است که ثروت و لذت را در کنار هم داشته باشیم. این حق ما است که بتوانیم از قدرت هایی که خداوند در اختیار ما قرار داده است بهره ببریم. این حق ما است که زندگی کنیم.

این مجموعه به دنبال تجربیاتی که بر روی گروهی در مورد هیپنوتیزم اجرا شده است تهیه شده است و در ان سعی شده مشکلاتی که در این روش ها وجود دارد را از بین ببرد . در این مجموعه ما می توانیم خودمان در برنامه ریزی ذهن سهیم باشیم و اینبا ر خودمان مغز را برنامه ریزی کنیم. این یک مجموعه منحصربفرد است و شبیه هیچکدام از تکنیک های قبلی که در این زمینه دیده یا گذرانده اید نمی باشد. تجربه موفق قبلی که در این مورد اماده شده است مجموعه تجسم خلاق می باشد. که در این مجموعه جدید سعی شده است افراد بتوانند با چشم باز وارد حالت الفا شود . شما می توانید با چشم بسته یا با چشم باز تکنیک ها را انجام دهید و از انها لذت ببرید. فایل های صوتی برای انجام تکنیک ها با چشم باز است و فایل های تصویری قابل اجرا بر روی دی وی دی یا کامپیوتر برای وارد شدن در حالت خلسه با چشم باز تهیه شده است. شما با استفاده از این مجموعه یک استاد هیپنوتیزم به خانه می برید و هر زمانی که خواستید از برنامه های آن استفاده می کنید .

, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

تـــمـاس